Nowy jagodnik.pl

Wszystkich sympatyków, stałych i nowych użytkowników portalu jagodnik.pl witamy na nowej wersji naszej strony. Większość z dotychczasowych funkcjonalności pozostała w tych samych miejscach. Zmianie uległ układ graficzny, powiększyliśmy także objętość strony o interesujące Państwa działy jak np.: aktualności, truskawka, malina, borówka wysoka czy porzeczka.

Na główną stronę trafiły także kategoria filmy oraz galeria w rozszerzonej wersji w porównaniu do poprzedniej strony. Osoby zainteresowane określoną tematyką będą mogły interesujące ją informacje w większości znaleźć na głównej stronie. Jeśli już jednak ktoś chce od początku czytać tylko o truskawce, malinie, borówce czy porzeczce może skorzystać z zakładki na górze strony kierującej od samego początku do określonego gatunku.

Liczymy na to, że wprowadzone zmiany zostaną szybko zaakceptowane przez odwiedzających nasz portal. A jest się czym pochwalić – jagodnik.pl codziennie odwiedza do 3000 osób, co miesięcznie daje nam blisko 40 000 osób, które czerpią wiedzę z zakresu uprawy roślin jagodowych na naszym portalu. Tak duża liczba odwiedzających wymagała uruchomienia nowych mechanizmów informatycznych zapewniając Państwu bezproblemowe poruszanie się po naszej stornie. Wraz z nowym portalem będziemy mogli uruchamiać nowe funkcjonalności, które mamy nadzieję spotkają się z Państwa aprobatą.

Nowych użytkowników zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. Dzięki temu będziecie Państwo regularnie otrzymywać informacje o najnowszych wpisach zamieszczonych na naszym portalu, informacje o planowanych spotkanych, konferencjach i innych ważnych wydarzeniach związanych z produkcją owoców jagodowych.

2 KOMENTARZE

  1. A nie mysleliscie nad wydaniem aplikacji mobilnej portalu na androida? Moglo by to byc bardzo dobre rozwiązanie gdyż użytkownik telefonu mial by aplikacje pod ręką i na przykład bezposredni dostęp z menu aplikacji do wybranych przez siebie upraw. Taka sugestia tylko z mojej strony

  2. Proszę sprawdzić czy u Pana właściwie się wyświetla na telefonie. Strona jest przygotowana również na androida i na samej górze wyświetla się pasek kierujący do interesujących gatunków.
    pozdrawiam
    TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.