Nowe armatki do płoszenia ptaków

Odstraszacz ptaków Deger DBS EM

Nie ustaje skrajnie wysokie w tym roku zagrożenie ze strony dzikich ptaków żerujących na plantacjach roślin jagodowych, a w szczególności na borówkach. Ich obecność prowadzi do uszczuplenia zbiorów, utraty dochodu. Aby przeciwdziałać negatywnym skutkom  żerowania tych szkodników firma Linarem wprowadziła do sprzedaży skuteczny sprzęt. Nowe armatki do płoszenia ptaków spisują się wyśmienicie, a do tego wyróżnia je prosta, niezawodna konstrukcja i przystępne ceny.

Siła w prostocie

Produkt wyróżnia prosta konstrukcja. Większość czynności konserwacyjnych w celu sprawnego utrzymania urządzenia użytkownik jest w stanie wykonać samodzielnie. Nowe armatki do płoszenia ptaków odznaczają się niezawodnością i prostotą obsługi. Co więcej, na tle konkurencji armatki wyróżnia przystępna cena. Podstawowy model wraz z zegarem czasowym pozwalającym na określenie pory dnia w jakiej ma działać armatka jest w cenie prostych, mechanicznych armatek konkurencji nie dających tych udogodnień – wylicza zalety armatek Deger DBS Jacek Maślanka z firmy Linarem. Armatki Deger posiadają fabrycznie montowany niski, stabilny stojak. Nie ma więc potrzeby samodzielnego montażu, a armatka jest gotowa do użycia po wyjęciu z kartonu. Dla zwiększenia komfortu użytkownika urządzenie posiada rączkę do przenoszenia. W ofercie są dodatkowe akcesoria, takie jak na przykład stojak obrotowy. Istnieje możliwość nabycia armatek mechanicznych bez zegara oraz elektromechanicznych z zegarem. Zegary czasowe można dokupić i w każdej chwili wzbogacić urządzenie o tę funkcjonalność. Na sprzęt udzielana jest dwuletnia gwarancja. Firma Linarem posiada własny serwis na terenie Polski – nie wymaga to odsyłania urządzenia do kraju producenta co znacznie skraca okres oczekiwania w przypadku gdyby pomimo wysokiej jakości wykonania wystąpiły problemy podczas użytkowania. Armatki można nabyć drogą elektroniczną na stronie dystrybutora lub w sklepie stacjonarnym w Krakowie.

Armatka hukowa Deger DBS-MC

Armatka hukowa Deger DBS MC

Urządzenie to odznacza się oszczędnością w użyciu. Model ten oddaje ok. 17000 wystrzałów w przypadku podłączenia 11 kg butli LPG, lub ok. 3000 w przypadku małej butli 2 kg. Emituje przy tym sporo hałasu. Poziom ciśnienia dźwięku wynosi 120 dB. W zależności od potrzeb istnieje regulacja częstotliwości wystrzału w zakresie 2-20 minut. Armatka nie jest duża. Jej wymiary to 15x97x52 cm, a masa wynosi zaledwie 6 kg, co czyni ją łatwą w przestawianiu. Okres gwarancji to 24 miesiące, a przewidywana żywotność poszczególnych podzespołów urządzenia to minimum 6 – 8 lat. Cena tego sprzętu to 749 zł.

Armatka hukowa Deger DBS-EM

Zegar czasowy DBS T

To sprzęt o tych samych parametrach, co opisywany powyżej model, ale wyposażony od razu w zegar czasowy DBS-T umożliwiający ustawianie pory dnia w którym urządzenie ma operować. Cena tego modelu to 840 zł.

Decydując się na zakup armatek marki Deger, których firma Linarem jest dystrybutorem warto pamiętać o wszechstronności ich potencjalnego wykorzystania. To dobry i potrzebny sprzęt także dla członków kół łowieckich do płoszenia dzików, saren i innych dzikich zwierząt. Może być również wykorzystywany przez tych plantatorów borówki wysokiej czy truskawki, którzy posiadają stawy i zbiorniki wodne do odstraszania większych ptaków żerujących na rybach, takich jak kormorany i czaple. Nowe armatki do płoszenia ptaków to sprzęt niezawodny i uniwersalny.

Materiał promocyjny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here