Nowa platforma dla producentów owoców i warzyw

forberries.pl to nowa platforma dla producentów owoców i warzyw. Została stworzona po to aby maksymalizować wartość gospodarstw lub firm poprzez możliwość dotarcia do jak największej liczby konsumentów. Misją naszej platformy jest promowanie świeżych oraz zdrowych warzyw i owoców które dojrzewają na plantacjach i w sadach a nie na półkach supermarketów.

Platforma forberries.pl daje możliwość pominięcia pośredników w handlu owocami i warzywami w przejrzysty sposób. Nie faworyzujemy wybranych producentów. Nie pośredniczymy w transakcjach. Nie organizujemy transportu. Osoby korzystające z tej strony same wyszukują i decydują z jakiego źródła pochodzą wybierane przez nich owoce i warzywa.

Obecnie w UE ponad 70% owoców i warzyw kupowanych przez konsumentów pochodzi ze sklepów wielkopowierzchniowych. Patrząc na ten wskaźnik oraz trend zwiększającej się świadomości czym jest zdrowe odżywianie  możemy stwierdzić, że jest już najwyższa pora aby dać odbiorcom detalicznym oraz hurtowym możliwość wyboru źródła pochodzenia ich żywności.

Strona internetowa portalu forberries.pl jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Na początek stworzyliśmy kilka zakładek, takich jak: lokalizator, owocowy butik, baza ogłoszeń oraz katalog producentów. Strona została stworzona z myślą o producentach owoców i warzyw i to oni mają możliwość czerpania z niej największych korzyści z zarejestrowania swojego gospodarstwa czy firmy w lokalizatorze. Dzięki temu potencjalni klienci, którzy będą zainteresowani kupnem owoców czy warzyw mogą szybko skontaktować z wybranym producentem. Naszym marzeniem jest stworzenie mapy producentów owoców, warzyw i systemu zamówień który pomoże efektywniej wykorzystywać zasoby gospodarstwa a ich potencjalni klienci cieszyć się będą świeżymi produktami z pierwszej ręki.

Dzięki platformie forberries.pl zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zwiększysz rozpoznawalność i będziesz sprawniej maksymalizować wartość swojej firmy lub gospodarstwa.

O ile funkcji takich jak: baza ogłoszeń czy katalog producentów nie ma chyba sensu opisywać to ciekawym rozwiązaniem z punktu widzenia producentów może okazać się owocowy butik. Przy rejestracji każdy z producentów ma możliwość wypełnienia zakładki produkty przetworzone. Po wybraniu kategorii, dodaniu zdjęć i ich opisu dany produkt automatycznie przeniesie się na główną stronę do zakładki owocowy butik. Kolejność wyświetlania produktów w owocowym butiku będzie losowa.

Ideą naszej platformy jest to aby każdy producent mógł na niej stworzyć w prosty sposób własną stronę i dzięki niej dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszego grona odbiorców. Uzupełnienie profilu producenta nie zajmuje dużo czasu. Jest proste i przyjazne dla użytkownika. Przy rejestracji niezbędne jest podanie numeru telefonu dzięki któremu będziemy weryfikować w fazie początkowej czy dane gospodarstwo, producent naprawdę istnieje i czy nie podszywa się pod niego pośrednik.

Zapraszamy do rejestracji i skorzystania z możliwości promowania swoich produktów. Bez względu na to czy są to świeże owoce, warzywa czy ich przetwory pod każdą możliwą postacią. W razie jakichkolwiek wątpliwości pytania prosimy przesyłać na adres: kontakt@forberries.pl

Zapraszamy do współpracy zespół platformy forberries.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here