JAGODNIKHORTUSMEDIA to jedyny kanał na polskim Youtube zajmujący się wyłącznie tematyką owoców jagodowych. Liczba wyświetleń filmów na kanale portalu jagodnik.pl i czasopisma „Jagodnik” przekroczyła już 3,5 mln. Subskrybuje nas ponad 2 tys. osób. Cały czas rośnie także liczba czytelników portalu jagodnik.pl.

Nasz kanał efektywnie popularyzuje wiedzę o uprawie roślin jagodowych nie tylko wśród plantatorów i osób z branży, ale także jest to wiedza z której mogą korzystać osoby zakładające swoje pierwsze uprawy, a nawet amatorzy. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zauważamy również, że dużą popularnością cieszą się cały czas nasze starsze filmy, zwłaszcza dotyczące mechanizacji upraw, prowadzenia roślin i nawożenia. Aby ułatwić dostęp do poszukiwanych treści, zdecydowaliśmy się na utworzenie playlist dla każdego gatunku roślin oraz sposobu ich uprawy. Dzięki temu wyszukiwanie treści będzie jeszcze prostsze i szybsze.

Playlisty ułatwią znalezienie poszukiwanych treści

JAGODNIKHORTUSMEDIA to tylko jeden spośród naszych kanałów komunikacji, które firma Hortus Media prowadzi by w jak największym stopniu wychodzić naprzeciw potrzebom społeczności branży owoców jagodowych, ale i nie tylko. Z powodzeniem rozwijamy nasz portal i czasopismo. Prowadzimy jednocześnie portal o uprawie warzyw polowych – warzywapolowe.pl. Każda z tych platform posiada swój własny profil na portalu Facebook i Youtube.

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszych dotychczasowych działań i zapraszamy do obserwowania naszego kanału, bo już niebawem pojawią się na nim kolejne nowości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.