Firma Bury ma już 25 lat. Okres ten w dziejach przedsiębiorstwa odznaczył się nieustannym dążeniem do wprowadzania nowych, lepszych rozwiązań. Firma odniosła w minionym ćwierćwieczu sukces na arenie krajowej, została dostrzeżona w Europie. Nic nie wskazuje jednak na to, by jej właściciel Wojciech Bury miał spocząć na laurach. Zapał, który stworzył fundament  funkcjonowania podmiotu jest obecny w zespole Burego i dziś. Nieustannie analizuje się tu nowe trendy, wdraża innowacje.

Wojciech Bury zreferował plany przedsiębiorstwa na kolejne 25 lat

Wojciech Bury zreferował plany przedsiębiorstwa na kolejne 25 lat

Temat ten podjął gospodarz spotkania i właściciel firmy Wiesław Bury. W pierwszej kolejności wymienił nowe serie bron talerzowych. Brona kobalt ma możliwość agregowania z siewnikiem. Jej szerokość to 3 m, regulowana jest odległość między sekcjami roboczymi. Seria Kwarc jest znacznie większa. Jej szerokość robocza to 8 m. Nowości dotyczą także opryskiwaczy. Zmienił się dostawcza pomp, została nim firma Annovi Reverberi, która deklaruje, że wytwarza membrany Blue Flex o 2-3 krotnie dłuższej żywotności niż inne dostępne na rynku. W budowie opryskiwaczy o pojemnościach 400 i 600 l firma Bury zapowiada powrót do zbiorników włoskich Verzelessi, które mają zapewnić poprawę jakości produktów. Firma Bury zamierza w najbliższym czasie wybudować nową halę produkcyjną w Kutnie. Ma ona być wyposażona w profesjonalną stację prób z zamkniętym obiegiem. Przy hali powstanie zautomatyzowany magazyn, gdzie sprzedaż części zamiennych będzie odbywać się szybciej, w krótszym czasie trafiać będą one także na linie produkcyjne. Zmieniło się także logo, w którym pojawił się listek.

Okazją do rozważań nad opryskiwaniem sadów i jagodników była konferencja, która towarzyszyła obchodom jubileuszu firmy o czym więcej już wkrótce na portalu jagodnik.pl

Zapraszamy do zapoznania się z galerią z wydarzenia:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here