Borówkowy weekend w Krakowie trwa…

W Krakowie traw borówkowy weekend – borówkowe pyszności serwują w Bistro Antidotum na ul. Grzegórzeckiej. Doskonałe lody i desery borówkowe można też spróbować w Zabierzowie w Inka Cafe na ul. Leśnej. Przepyszne borówkowe szejki smakują odwiedzającym Pantograf Cafe.

Jak informuje Urszula Durczak przygotowane na Dzień Polskiej Borówki borówkowe menu przypadło do smaku odwiedzającym Bistro Antidotum

Jak informuje Urszula Durczak z Bistro Antidotum, przygotowany specjalnie na ten dzień FILET Z GĘSI WOLNO GOTOWANY Z SOSEM Z BORÓWKI I PAPRYCZKAMI PIRI PIRI + MŁODE ZIEMNIAKI i KOLOROWE KAROTKI – jest bardzo dobrze oceniany przez klientów. Schodzi jak ciepłe bułeczki – mówi Uruszula Durczak. Smakosze borówki mogą tutaj spróbować również borówkowej tarty. A na deser – lody, może nie z borówki, ale z jagody kamczackiej, które cieszą się coraz większym uznaniem wśród odwiedzających to miejsce.

Borówkowe pyszności serwują również w Pantograf Cafe koło parku AWF

Z kolei w Pantograf Cafe – krakowskim tramwaju, przerobionym na przytulne bistro – w okolicach Parku Lotników na ul. Michała Życzkowskiego sąsiadującej z Parkiem AWF, kultowym punkcie na mapie miłośników nietypowych krakowskich miejsc można nie tylko spróbować borówkowych ciast, ale również zasmakować sięw borówkowych szejkach.

Borówkowe pyszności serwują również w Pantograf Cafe koło parku AWF
Borówkowa chmurka to jak informuje Iwona Kurelus prawdziwy hit borówkowego weekendu

Z kolei w Zabierzowie w Inka Cafe na ul. Leśnej, warto spróbować doskonałych borówkowych lodów przyrządzanych przez Iwonę Kurelus zajmującą się produkcją naturalnych lodów sprzedawanych pod marką Manufaktura Jakości. Klientów tej kawiarni zachwyciły również borówkowe desery przygotowane przez Panią Iwonę jak np. borówkowa chmurka czy też sernik borówkowy na zimo.

Borówkowy weekend trwa jeszcze jutro, miejmy nadzieję, że borówkowych przysmaków wystarczy dla wszystkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here