1 LIPCA zapraszamy plantatorów na żoliborski TARG Śniadaniowy.  Borówkowy sezon zaczniemy razem. Pokażemy plony, pasje i nasze dzieci. Sezon otworzy najmłodsze z nich. W ten prosty sposób zaprezentujemy wszystkie atrybuty borówki, w tym jej świeżość, słodki smak, wygodę. Działamy według planu jaki przedstawiliśmy na początku – http://jagodnik.pl/dzien-polskiej-borowki-edycja-2017/

W sobotę 1 LIPCA w wielu miejscach Polski trwał będzie Borówkowy Weekend. Idea prosta i bardzo skuteczna. Rok temu 1 restauracja, w tym roku plantatorzy przekazali informacje o co najmniej kilkunastu. Wszystkich prosimy o zdjęcia, relacje. Wśród kucharzy z restauracji, które zgłaszają plantatorzy organizujemy konkurs na najpopularniejsze danie, to nam pozwoli już w tym roku pokazać borówkowe specjały, desery, koktajle i ciasta. Zgłaszacie lodziarnie, także będą i borówkowe lody. Rośnie w oczach nasze święto. Oto szczegóły.

1 LIPCA – Dzień Polskiej Borówki – spotkanie plantatorów

Zapraszamy plantatorów na żoliborski TARG Śniadaniowy. Miejsce zielone i klimatycznie, w którym pokażemy nasze plony mediom i konsumentom. Miejsce znane i modne wśród ludzi praktykujących zdrowy tryb życia i stawiających na świeże produkty. To atuty, które nas przekonują.

Szykujemy teren, na którym spotkamy się w gronie liczniejszym niż w ubiegłym roku. Taką mamy nadzieję. Szczegółowy scenariusz w drugiej połowie czerwca. Warto jednak już dziś planować przyjazd do Warszawy. Wstępny plan: zapraszamy od 9:00, zaczniemy o 10:00, finał do 11:00.

Ostateczne godziny podamy niebawem tu link do wydarzenia DZIEŃ POLSKIEJ BORÓWKI na Fb. Prosimy zapraszać wszystkich plantatorów i tych, którzy 1 LIPCA powinni z nami świętować. Serdecznie zapraszamy plantatorów w gronie współpracowników i najbliższych.

Przygotowania trwają, każdy może skorzystać

Prosimy o zakupienie wcześniej KOSZULEK. One świetnie się prezentują. Sprawią nam radość już rano kiedy będziemy szli wśród odwiedzających www.targsniadaniowy.pl. Będą kamery, wspólne zdjęcie i indywidualne.

Będzie dużo dzieci. Szykujemy dla nich pamiątkowe naklejki, chcemy by w tym dniu były z nami. KOSZULKI cały czas dodrukowujemy. W końcówce może brakować jakiś rozmiarów. Dlatego to temat na dziś www.jagodnik.pl/kategoria-produktu/koszulki-na-dzien-polskiej-borowki/

 

Przed nami wybór dziecka, które rozpocznie sezon 2017 i przejdzie tym do historii naszej branży. Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca. Szczegóły na http://jagodnik.pl/poszukiwany-poszukiwana/

 After Party

W godzinach popołudniowych zapraszamy plantatorów na mniej oficjalne spotkanie podsumowujące przygotowań do 1 LIPCA. Planujemy premierę filmowej relacji z przedpołudniowego eventu i cześć towarzyską.

Na bieżąco o wszystkim informujemy na  DZIEŃ POLSKIEJ BORÓWKI na Fb. Telefonicznie i mailowo zapraszamy także do kontaktu:

Katarzyna Grzegrzółka-Parafiniuk, 606 717 271, dzienpolskiejborowki@gmail.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here